Rozwój zawodowy

Zdając sobie sprawę z tego, że najważniejszym kapitałem firmy są kompetentni, potrafiący radzić sobie z wyzwaniami i problemami ludzie, staramy się stwarzać warunki, w których nasi Pracownicy mogliby się rozwijać i zwiększać swoje kompetencje.

Pracownicy operacyjni na fermach macierzystych mają możliwość poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia produkcyjnego w ramach różnych programów rozwojowych np. Training Tracker powodując poszerzenie wiedzy i kompetencji pracowników.

Ceniąc ambitnych, kreatywnych, ciężko pracujących ludzi, nastawionych na rozwiązywanie problemów szczególną uwagę przywiązujemy do Specjalistów oraz Kierowników, od których w dużej mierze zależy to, jak szeroko pojęty zespół poradzi sobie z wyzwaniami, które stawia przed nami środowisko biznesowe. Specjalistom i Kierownikom skoncentrowanym na swoim rozwoju zawodowym dajemy szansę osiągnięcia sukcesu w swojej dziedzinie. Dla tej grupy Pracowników wprowadziliśmy system szkoleń wewnętrznych, których celem jest kształtowanie i rozwijanie tzw. kompetencji miękkich. Tematyka szkoleń dotyczy, m.in. zarządzania sobą w czasie, komunikacji interpersonalnej z elementami asertywności, zarządzania zespołem, wywierania wpływu na ludzi, motywacji, oceny okresowej pracowników. Dodatkowo Specjaliści i Kierownicy mają możliwość wzięcia udziału w szkoleniach zewnętrznych i studiach podyplomowych, których tematyka jest związana z pracą przez Nich wykonywaną, a które ustalane są na podstawie oceny potrzeb szkoleniowych, planów firmy.